Toyota Zielona Góra

12-letni chłopiec leżał na chodniku. Był blady. Mówił, że nieznajomy puścił na niego chmurę dymu (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

12-letni chłopiec leżał na chodniku. Był blady. Mówił, że nieznajomy puścił na niego chmurę dymu

Do zdarzenia doszło w niedziele, 27 grudnia, na ul. Grobla w Gorzowie. Na chodniku przy barierkach został znaleziony leżący 12-latek. Ludzie na miejsce wezwali karetkę pogotowia ratunkowego.

Do zdarzenia doszło po południu.  Na ul. Grobla koło barierkach przy chodniku został znaleziony leżący chłopiec. Do dziecka natychmiast podbiegli przechodnie. – To był 12-latek. Chłopie leżał skulony i był bardzo mocno blady – mówi nam świadek wydarzeń.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia ratunkowego. – 12-latek powiedział, że jakiś nieznajomy mężczyzna miał podjeść i puścić na niego chmurę dumy – mówi nam świadek. Po chwili 12-latek zasłabł i źle się poczuł. To samo mnie więcej powiedział kolega 12-latka.

Dziecko zostało zabrane do karetki pogotowia ratunkowego. – Dostaliśmy informację  zasłabnięciu nastolatka – mówi dla poscigi.pl podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji. Okoliczności zdarzenia z 12-latkiem są wyjaśniane.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Zostań kierowcą bolta