Toyota Zielona Góra

Firma Eko-Pol posprzątała nielegalne wysypisko koło Raculi (FILM)

W piątek, 15 października forma Eko-Pol posprzątała nielegalne wysypisko śmieci koło Raculi. Firma sama zgłosiła się po tym jak na portalu poscigi.pl pojawił się artykuł o dzikim wysypisku.

Punktyalnie o godz. 9.00 radny Tomasz Sroczyński poprowadził ciężarówkę z kontenerem firmy Eko-Pol do miejsce nielegalnego wysypiska.
Pracownicy Eko-Pol załadowali śmieci do kontenera i wywieźli na wysypisko śmieci.

Nowe dzikie wysypisko znalazł radny Tomasz Sroczyński po sygnale od mieszkańca. – Jest oburzony zachowaniem sprawcy. lat walczymy jako radni Klubu Zielona Razem z bazgrołami, od niedawna z dzikimi wysypiskami śmieci – mówi radny Sroczyński.

Brawo za reakcję dla firmy Eko-Pol. – Nie będziemy obojętni widząc takie rzeczy, dlatego na własny koszt uprzątniemy wysypisko – mówi Monika Lisowska z firmy Eko-Pol profesjonalnie zajmującej się wywozem odpadów.

Niestety problem z lewymi wysypiskami jest poważny. Co jakiś czas w lesie lub na łąkach pojawia się dzikie wysypisko. Ludzie bezczelni przy drodze lub na łące wyrzucają nawet śmieci po remoncie. – O wiele taniej jest zamówić kontener na takie odpady – mówi M. Lisowska z Eko-Pol.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta
Eko pol - Poscigi.pl