Do zapadnięcia się drogi doszło w piątek, 11 sierpnia, na ul. Dworcowej. Na miejsce jadą służby miejskie. Są poważne utrudnienia w ruchu.

Do zapadnięcia się drogi doszło na ul. Dworcowej w okolicach Dworca PKP. Część ulicy z pewnością zostanie wkrótce wyłączona z ruchu. Policja niebawem będzie na miejscu. Dojadą też służby miejskie.

Na ul. Dworcowej są poważne utrudnienia w ruchu. Tworzą się korki. Tym bardziej, że ul. Dworcowa jest częścią objazdu remontowanej ul. Westerplatte. 

Godz. 15.15 Na miejscu jest już zielonogórska drogówka. Policjanci zabezpieczają dziurę, żeby nie wjechał w nią żaden samochód. Dojechali również przedstawiciele magistratu. 

Godz. 15.40 Na ul. Dwrocowej trwają już prace związane z usuwaniem dziury w jezdni. Ruch został puszczony przez postój taksówek przy dwrocu PKP. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…