Do zapadnięcia się drogi doszło w piątek, 11 sierpnia, na ul. Dworcowej. Na miejsce jadą służby miejskie. Są poważne utrudnienia w ruchu.

Do zapadnięcia się drogi doszło na ul. Dworcowej w okolicach Dworca PKP. Część ulicy z pewnością zostanie wkrótce wyłączona z ruchu. Policja niebawem będzie na miejscu. Dojadą też służby miejskie.

Na ul. Dworcowej są poważne utrudnienia w ruchu. Tworzą się korki. Tym bardziej, że ul. Dworcowa jest częścią objazdu remontowanej ul. Westerplatte. 

Godz. 15.15 Na miejscu jest już zielonogórska drogówka. Policjanci zabezpieczają dziurę, żeby nie wjechał w nią żaden samochód. Dojechali również przedstawiciele magistratu. 

Godz. 15.40 Na ul. Dwrocowej trwają już prace związane z usuwaniem dziury w jezdni. Ruch został puszczony przez postój taksówek przy dwrocu PKP. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…