Od samego rana w sobotę, 12 sierpnia, zakorkowana jest S3 pod Zieloną Górą. Korek ma długość kilkunastu kilometrów.

Korek zaczyna się mniej więcej od zjazdu z S3 do Niedoradza. Sznur samochodów w kierunku morza ciągnie się aż za Zawadę. Potem jest trochę luźniej, ale ruch i tak jest spowolniony. Korki są też na starej drodze do Cigacic.

Alternatywą dla kierowców z Zielonej Góry jest droga przez Krosno Odrzańskie i dalej na Świebodzin przez Skąpe.

Godz. 12.50 Korek na S3 nadal ciągnie się aż do Zawady. Od Zawady w kierunku Sulechowa ruch odbywa się płynnie. - Pod Zieloną Górą ruch wstrzymują kierowcy jadący zbyt wolno - mówi nadkom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki.  

Na starej drodze do Cigacic nadal jest korek. - Za chwilę będa tam policjanci, którzy rozładują zator ręcznie kierując ruchem na moście - informuje nadkom. Szuda. 

Zielonogórska droówka cały czas monitoruje trasę S3 i starą drogę do Cigacic. 

   

Godz. 15:00 Stoi S3 pod Skwierzyną. Zdjęcie dostaliśmy do naszego Czytelnika. Zakorkowane są oba pas ruchu w kierunku Gorzowa.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…