Od samego rana w sobotę, 12 sierpnia, zakorkowana jest S3 pod Zieloną Górą. Korek ma długość kilkunastu kilometrów.

Korek zaczyna się mniej więcej od zjazdu z S3 do Niedoradza. Sznur samochodów w kierunku morza ciągnie się aż za Zawadę. Potem jest trochę luźniej, ale ruch i tak jest spowolniony. Korki są też na starej drodze do Cigacic.

Alternatywą dla kierowców z Zielonej Góry jest droga przez Krosno Odrzańskie i dalej na Świebodzin przez Skąpe.

Godz. 12.50 Korek na S3 nadal ciągnie się aż do Zawady. Od Zawady w kierunku Sulechowa ruch odbywa się płynnie. - Pod Zieloną Górą ruch wstrzymują kierowcy jadący zbyt wolno - mówi nadkom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki.  

Na starej drodze do Cigacic nadal jest korek. - Za chwilę będa tam policjanci, którzy rozładują zator ręcznie kierując ruchem na moście - informuje nadkom. Szuda. 

Zielonogórska droówka cały czas monitoruje trasę S3 i starą drogę do Cigacic. 

   

Godz. 15:00 Stoi S3 pod Skwierzyną. Zdjęcie dostaliśmy do naszego Czytelnika. Zakorkowane są oba pas ruchu w kierunku Gorzowa.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…