Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 17 września, w miejscowości Brzózka.  O rozsądku za kierownicą zapomniał kierujący renault i przez trzy miesiące nie będzie mógł prowadzić.

Patrol krośnieńskiej drogówki kontrolował prędkość kierujących na trasie w miejscowości Brzózka. Na tym odcinku obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. W pewnym momencie policjanci zauważyli pędzące renault. – Pomiar radarem wskazał prędkość renault wynoszącą 103 km/h – mówi asp. szt. Dariusz Kocur, naczelnik drogówki w Krośnie Odrzańskim.

Kierowca renault za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym o 50 km/h, prawo jazdy stracił na trzy miesiące. Został dodatkowo ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…