Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 17 września, w miejscowości Brzózka.  O rozsądku za kierownicą zapomniał kierujący renault i przez trzy miesiące nie będzie mógł prowadzić.

Patrol krośnieńskiej drogówki kontrolował prędkość kierujących na trasie w miejscowości Brzózka. Na tym odcinku obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. W pewnym momencie policjanci zauważyli pędzące renault. – Pomiar radarem wskazał prędkość renault wynoszącą 103 km/h – mówi asp. szt. Dariusz Kocur, naczelnik drogówki w Krośnie Odrzańskim.

Kierowca renault za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym o 50 km/h, prawo jazdy stracił na trzy miesiące. Został dodatkowo ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…