Wszystko wydarzyło się w czwartek, 21 września, na Trasie Północnej. Kierowca renault jechał z prędkością 123 km/h. To o 53 km za szybko. Stracił prawo jazdy oraz dostał mandat.

Patrol zielonogórskiej drogówki kontrolował prędkość kierujących jadących Trasą Północą od zjazdu z S3. W pewnym momencie policjant zmierzył prędkość renault. Okazało się, że kierowca jechał z prędkością 123 km/h. Kierujący został zatrzymany.

Przyznał, że faktycznie jechał za szybko, bo śpieszył się na spotkanie. Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Dostał również mandat i punkty karne. – A za kilka dni miałem jechać za granicę – mówił kierujący renault.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…