Kobieta wpadła w poniedziałek, 25 września, na ul. Głogowskiej. Jechała za szybko. Okazało się, że nie ma prawa jazdy, które wcześniej straciła za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym. Teraz uprawnienia straciła na pół roku.

Patrol zielonogórskiej drogówki kontrolował prędkość na ul. Głogowskiej. To prosta droga, na której obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. W pewnej chwili na radar wpadła kierująca autem terenowym. Okazało się, że jechała z prędkością 90 km/h. Kierująca została zatrzymana i zjechała na pobocze.

Okazało się, że kierująca nie ma prawa jazdy. Straciła je miesiąc wcześniej na trasie koło Sulechowa. Wtedy w terenie zabudowanym jechała z prędkością niemal 120 km/h. Straciła prawo jazdy na trzy miesiące. Tym razem, za prowadzenie bez prawa jazdy, dokument straciła na pół roku. Do tego kierująca została ukarana mandatem i punktami karnymi za przekroczenie prędkości.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…