Kobieta wpadła w poniedziałek, 25 września, na ul. Głogowskiej. Jechała za szybko. Okazało się, że nie ma prawa jazdy, które wcześniej straciła za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym. Teraz uprawnienia straciła na pół roku.

Patrol zielonogórskiej drogówki kontrolował prędkość na ul. Głogowskiej. To prosta droga, na której obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. W pewnej chwili na radar wpadła kierująca autem terenowym. Okazało się, że jechała z prędkością 90 km/h. Kierująca została zatrzymana i zjechała na pobocze.

Okazało się, że kierująca nie ma prawa jazdy. Straciła je miesiąc wcześniej na trasie koło Sulechowa. Wtedy w terenie zabudowanym jechała z prędkością niemal 120 km/h. Straciła prawo jazdy na trzy miesiące. Tym razem, za prowadzenie bez prawa jazdy, dokument straciła na pół roku. Do tego kierująca została ukarana mandatem i punktami karnymi za przekroczenie prędkości.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…