Sulęcińscy policjanci za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym zatrzymali prawo jazdy kierującemu volkswagenem. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna nie będzie mógł prowadzić auta.

Wszystko wydarzyło się 27 września o godz. 08.34 w Sulęcinie na ul. Lipowej. Policjanci z sulęcińskiej drogówki zatrzymali kierującego volkswagenem passatem. - Powodem zatrzymania było przekroczenie dozwolonej prędkości. Jego wyczyn policjanci nagrali przy użyciu wideo-rejestratora – mówi asp. szt. Alina Słonik, rzeczniczka sulęcińskiej policji.

Mężczyzna w terenie zabudowanym jechał z prędkością 108 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 28-letniemu mieszkańcowi województwa mazowieckiego  i ukarali mandatem w wysokości 400 zł i 10 punktów karnych.

Od początku roku policjanci z Sulęcina za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 50 km/h zatrzymali prawo jazdy już 53 kierującym.

 

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…