Sulęcińscy policjanci za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym zatrzymali prawo jazdy kierującemu volkswagenem. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna nie będzie mógł prowadzić auta.

Wszystko wydarzyło się 27 września o godz. 08.34 w Sulęcinie na ul. Lipowej. Policjanci z sulęcińskiej drogówki zatrzymali kierującego volkswagenem passatem. - Powodem zatrzymania było przekroczenie dozwolonej prędkości. Jego wyczyn policjanci nagrali przy użyciu wideo-rejestratora – mówi asp. szt. Alina Słonik, rzeczniczka sulęcińskiej policji.

Mężczyzna w terenie zabudowanym jechał z prędkością 108 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 28-letniemu mieszkańcowi województwa mazowieckiego  i ukarali mandatem w wysokości 400 zł i 10 punktów karnych.

Od początku roku policjanci z Sulęcina za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 50 km/h zatrzymali prawo jazdy już 53 kierującym.

 

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…