Tak surowy mandat wypisali policjanci z nowosolskiej drogówki we wtorek 3 października kierowcy zatrzymanemu na „trójce” na wysokości Gołaszyna.

Policjanci nowosolskiej drogówki patrolowali kierujących jadących „trójką” na wysokości Gołaszyna. Zatrzymali do kontroli kierującego ciężarowym manem z naczepą. Podczas sprawdzania dokumentów zauważyli, że coś nie gra z czasem pracy kierującego.

– Okazało się, że kierowca miał przy urządzeniu zamontowany magnes, który fałszował rzeczywisty czas pracy kierującego – mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

42-letni kierowca z Łowicza przyznał się do zainstalowania magnesu. Został przez policjantów ukarany surowym mandatem w wysokości aż 2 tys. zł.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…