Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 4 grudnia, na drodze z Krosna Odrzańskiego do Gubina. Kierowcy zauważyli mężczyznę idącego środkiem drogi. Na miejsce przyjechała policja. 

Mężczyzna szedł środkiem drogi krajowej nr 32 na odcinku z Krosna Odrzańskiego do Gubina. Kierowcy musieli zwalniać, żeby nie potrącić mężczyzny, który nic nie robił sobie z faktu, że idzie środkiem drogi.

Na miejsce przyjechał patrol drogówki z Krosna Odrzańskiego. Mężczyzna został przez policjantów sprowadzony z drogi. Był pijany. Nie chciał dmuchać w alkomat. – Manualne badanie wykazało,  że mężczyzna ma 1,3 promila alkoholu – mówi asp. szt. Dariusz Kocur, naczelnik drogówki w Krośnie Odrzańskim.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna zostanie ukarany przez sąd. Wniosek o jego ukaranie przygotowali policjanci.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…