- To, co dzieje się na parkingu galerii Focus aż trudno pojąć, kierowcy bezczelnie parkują gdzie popadnie blokując przejazdy – alarmuje nasz Czytelnik. Kierowcy robią co tylko chcą i parkują gdzie chcą.

 

To, co w niedzielę, 7 stycznia, od rana działo się pod galerią Focus można nazwać parkingowym armagedonem. – Kierowcy parkowali dosłownie gdzie popadnie nie zwracając uwagi na to, że blokują przejazdy – pisze nasz Czytelnik.

Samochody stały zaparkowane na przykład w przejazdach blokując je. Część kierowców zaparkowała swoje samochody na pasach wyłącznych z ruchu. – Gdyby mogli to wjechaliby do galerii – pisze nasz Czytelnik.

Korki na parkingu powodowały między innymi przejazdy zablokowane zaparkowanymi nieprawidłowo samochodami. Doszło nawet do absurdu. Jeden z samochodów stał pod wiatą na wózki.

Samochody stały na chodniku oraz trawnikach. Jeden  z przejazdów został całkowicie zablokowany, bo kierowcy potraktowali go jak parking. – Jednym słowem, parkingowe szaleństwo – pisze na Czytelnik.

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

 

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Bogdan Wilczewski. Zniknął w styczniu

 

Żagańska policja poszukuje zaginionego Bogdana Wilczewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 30 stycznia br.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…