Dostaliśmy zdjęcie kolejnego mistrza parkowania. Tym razem o rozsądku zapomniał kierowca renault stawiając swoje auto pod blokiem na trawniku przy ul. Staffa.

Nasz Czytelnik w niedzielę, 7 stycznia, zobaczył samochód renault zaparkowany na trawniku pod blokiem przy ul. Staffa, tuż koło Szkoły Podstawowej nr 17. Kierowca grubo przesadził. Przejechał przez chodnik i wjechał na trawnik pod blok.

Nic nie zrobił sobie z tego, że swoim zachowaniem złamał nie tylko przepisy, ale również zasady społeczne. Takie zachowania aż trudno tłumaczyć. To nic innego jak tylko brak kultury i proste cwaniactwo.

Wstyd kierowco renault.

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…