Widać, że kierowcę peugeota z Nowej Soli nie tylko nie obowiązują przepisy, ale również zasady dobrego wychowania. Bezczelnie zaparkował samochód na przejściu dla pieszych.

Mistrz parkowania został przyłapany w sobotę, 20 stycznia, na ul. Staszica w Nowej Soli. Zdjęcia zrobił nasz Czytelnik. Kierowca peugeota ma gdzieś przepisy. Zaparkował swój samochód bezpośrednio na przejściu dla pieszych. Przy tym popisał się kompletnym brakiem kultury. Wstyd kierowco.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…