Policjanci z gorzowskiej drogówki podczas tylko dwóch akcji sięgnęli po bloczki mandatowe aż 169 razy. I takich akcji będzie jeszcze więcej.

Mieszkańcy Gorzowa zauważyli radiowozy na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Jagiełły. Wcześniej dostrzegli je również na skrzyżowaniu ulic Jancarza i Sikorskiego. – To akcja „Zielona strzałka – wyjaśnia nadkom. Marek Waraska, naczelnik gorzowskiej drogówki.

Podczas pierwszej akcji policjanci z drogówki wypsiali aż 109 mandatów. I zrobili to błyskawiczne, bo kierowcy bagatelizowali konieczność zatrzymania się przed zieloną strzałką. Do tego wpadł jeden pijany kierujący i jeden, który miał cofnięte uprawnienia.

Podczas drugiej akcji policjanci sięgnęli po bloczki mandatowe 60 razy. Wpadł też pijany kierujący, który w dodatku miał sądowy zakaz prowadzenia samochodów.

Takich akcji będzie więcej. – Będą organizowane cyklicznie i nie będzie żadnego pobłażania dla kierowców, którzy bagatelizują zieloną strzałkę - mówi nadkom. Waraksa.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…