Mistrz parkowania został przyłapany w niedzielę, 25 lutego, na parkingu marketu Leroy Merlin. Po prostu zajął swoim smaochodem dwa miejsca i spokojnie poszedł na zakupy.

Nasz Czytelnik  szukając miejsca parkingowego dostrzegł samochód mistrza parkowania. Ford na numerach rejestracyjnych z Krosna Odrzańskiego stał na dwóch miejscach parkingowych.

- Widać, że kierowca forda za nic ma kulturę parkingową. Jedno miejsce mu za mało. Jestem przekonany, że gdyby to on szukał miesca parkingowego i zauważył tak zaparkowany inny pojazd, to z pewnością nie kryłby oburzenia – pisze nasz Czytelnik.

Kierowco forda, wstydź się!

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

 

 

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Ireneusz Szymkowiak

 

Świebodzińscy policjanci szukają zaginionego mężczyzny poruszającego się o kuli.  Zaginął 5 marca. Miał iść na pocztę.  

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…