Kierowca lexusa zaparkował na wyjeździe z parkingu hali CRS. Myślał tylko o swojej wygodzie. Po meczu koszykówki takie właśnie zachowanie szczególnie denerwuje kulturalnych kierowców. 

- Przez tego asa wyjazd z parkingu trwał 35 minut – pisze nasz Czytelnik. Kierowca lexusa we wtorek, 6 marca, bezmyślnie zaparkował na wyjeździe z parkingu. – Zazwyczaj wyjazd z parkingu po meczu idzie na dwa pasy, na tzw. zakładkę, ale teraz jeden pas zablokował lexus – pisze nasz Czytelnik.

Kierowca lexusa zignorował innych kierowców. Doskonale wiedział, że parkując w taki sposób utrudni wyjazd. Nie przejmując się tym zaparkował tak, żeby tylko jemu było wygodnie  i poszedł do budynku CRS.

Wstyd kierowco lexusa.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Ireneusz Szymkowiak

 

Świebodzińscy policjanci szukają zaginionego mężczyzny poruszającego się o kuli.  Zaginął 5 marca. Miał iść na pocztę.  

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…