Policjanci z drogówki w Krośnie Odrzańskim zatrzymali prawo jazdy 48-letniemu kierowcy porsche. Został on również ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 11 marca. Na drogach powiatu krośnieńskiego trwały działania „Prędkość”. Patrol policji na drodze w Łagowie zauważył porsche. Okazało się, że 48-letni kierowca jechał z prędkością 105 km/h. Móglj echać najwyżej 50 km/h. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy na trzy miesiące. Dostał również mandat.

W ramach akcji policjanci ujawnili 22 wykroczenia drogowe dotyczące przekroczenia prędkości.

Podczas akcji krośnieńscy mundurowi, wsparci przez policję autostradową, kontrolowali zachowania kierowców na drodze, w szczególności prędkość, z jaką poruszają się pojazdy, sposób jazdy oraz przestrzeganie innych przepisów z zakresu ruchu drogowego.

- Ujawnionych zostało 26 wykroczeń, z czego 22 dotyczyły przekroczenia dopuszczalnej prędkości - mówi asp. szt. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

 

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Ireneusz Szymkowiak

 

Świebodzińscy policjanci szukają zaginionego mężczyzny poruszającego się o kuli.  Zaginął 5 marca. Miał iść na pocztę.  

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…