Kierowcy seata na zielonogórskich tablicach rejestracyjnych i volkswagena na nowosolskich tablicach rejestracjach postawili auta na wyjeździe z osiedla. Jeden nawet wjechał pod prąd.

Mistrzów parkowania przyłapał nasz Czytelnik na ul Mieszka I. Zaparkowali w bramie wjazdowej na osiedle. Kierowca volkswagena na nowosolskich tablicach rejestracyjnych wjechał nawet pod prąd. - Zaparkował gdzie mu się podobało i zniknął – pisze autor zdjęcia.

W bramie zaparkował również kierowca seata na zielonogórskich tablicach rejestracyjnych. Wjechał zgodnie ze znakiem, ale tylko tyle. Widać, że kierujący za nic ma przepisy.

Wstydźcie się kierowcy.

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Ireneusz Szymkowiak

 

Świebodzińscy policjanci szukają zaginionego mężczyzny poruszającego się o kuli.  Zaginął 5 marca. Miał iść na pocztę.  

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…