Wczoraj patrol policji i Straży Granicznej chciał zatrzymać do kontroli kierowcę forda. Ten nie zareagował na sygnały, tylko zaczął uciekać.

 

Mężczyzna momentami uciekał policji z prędkością około 115 km. Po sprawnym pościgu patrol zablokował forda na ul. Przemysłowej w Sulechowie. Kierowca wtedy chciał uciekać pieszo. Został złapany na ul. Prostej przez funkcjonariusza Straży Granicznej.

W chwili zatrzymania funkcjonariusze zauważyli jak mężczyzna wyrzucił metalową puszkę. Okazało się, że było w niej osiem woreczków strunowych z zawartością suszu roślinnego, jeden z zawartością substancji w kolorze brązowym oraz 16 tabletek innego środka odurzającego. W samochodzie uciekiniera mundurowi znaleźli śladowe ilości suszu.

 

Okazało się, że kierowca forda prowadził pod wpływem narkotyków. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Odpowie za posiadanie narkotyków i prowadzenie pod ich wpływem. Grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Ireneusz Szymkowiak

 

Świebodzińscy policjanci szukają zaginionego mężczyzny poruszającego się o kuli.  Zaginął 5 marca. Miał iść na pocztę.  

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…