Jak informują nasi Czytelnicy opady śniegu w środę 4 stycznia sparaliżowały część ulic w mieście oraz okolicy. –Apelujemy do kierowców o ostrożność, na drogach miejscami jest wręcz lodowisko – mówi nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

O godz. 12.40 ciężarówki jadące z Przylepu nie były w stanie wjechać na rondo Batorego. Jak informuje nasz czytelnik Damian na drodze jest ślizgawica. Ogromne problemy są również na ul. Sulechowskiej. – Problemy są w całym śródmieściu oraz na trasie S3. Padający śnieg zamarza – mówi nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Bardzo ślisko jest na przejściach dla pieszych. – Kierowcy musza zdjąć nogę z gazu i zachować szczególną ostrożność podczas jazdy – mów  nadkom. Stanisławska.

Czytelnicy donoszą, że na miejskich drogach nie widzą żadnych piaskarek. – Ponagliliśmy zarządcę drogi i wskazaliśmy miejsca, w które w pierwszej kolejności muszą jechać piaskarki – mówi nadkom. Stanisławska.  

Godz. 13.10 Korek długości około kilometra ciągnie się od skrzyżowania ul. Podgórnej z ul. Lwowską niemal do basenu przy ul. Wyspiańskiego. 

Godz. 19.00 Cały czas na drogach panują ciężkie warunki do jazdy. Ślisko jest w Zielonej Górze oraz w całym powiecie. 

 Kierowcy donoszą o fatalnych warunkach do jazdy w całym regionie.  

Godz. 19.30 Droga krajowa nr 24 Przytoczna - Goraj zablokowana. Wiatr powalił drzewo. Wiatrołomem zjamują się już strażacy ochotnicy z Przytocznej i zawodowcy z Międzyrzecza.

 

Godz. 19.35 Tak "zacina" śniegiem na drogach w okolicach Międzyrzecza. 

 

Na ul. Kożuchowskiej w Zielonej Górze jest lodowisko. Jak informuje  nasz Czytelnik Piotr, samochody jadą z prędkością najwyżej 20 km/h. 

 

Godz. 20.20 Czytelnicza Jowita informuje, że na "trasie śmierci" z Zielonej Góry do Nowogordu tiry nie mogą podjechać pod wzniesienia. Trasa nie jest posypana, nie widać tam równiez piaskarek. Jedzie się jak po lodzie. 

Godz. 20.40 Sparaliżowana jest cała Szosa Kisielińska w Zielonej Górze. Nie ma żadnych szans jechać w kierunku centrum miasta. Na miejscu jest policja. Nie ma jednak piaskarek. 

Godz. 21.05 Ruch na Trasie pólnocnej został rozładowany.  

Godz. 21.07 Uwaga kierowcy. Wyjazd z Tesco na ulicę Energetyków w Zielonej Górze wygląda jak lodowisko. Samochody dosłownie zsuwają się w kierunku skrzyżowania z ul. Elektronową. Na miejscu jest policja. 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na nasz profil na facebooku "poscigi.pl" i twórz z nami portal poscigi.pl 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…