Młodzi ludzie, Daniel S. i Krystian W. bez żadnego powodu śmiertelnie skatowali Darka na drodze koło Sławy. Swoją ofiarę kopali i bili pięściami. Daniel podciągał głowę leżącej ofiary na pasku od spodni, a Krystian zadawał ciosy w głowę. Miał buty z blachą. Śmiali się z umierającego człowieka. Nagrywali film. Zdjęli mu nawet spodnie i robili zdjęcia zabrudzeń od odchodów. Teraz w sądzie wzajemnie się obciążają, chcąc odsunąć winę od siebie.

Czytaj więcej...

 

Trwa proces Cezarego W. z Nowej Soli. To on „poprosił” kolegów o pomoc podczas spotkania ze swoim dłużnikiem Mariuszem S. W efekcie wyszło porwanie i torturowanie. W jego sprawie we wtorek, 8 sierpnia, zeznawali koledzy Adrian H. i Remigiusz K. Są oskarżeni o tą sama zbrodnię, ale w sądzie byli jako świadkowie. Ich proces toczy się osobno i obaj są aresztowani.

Czytaj więcej...

Rafał R. w poniedziałek, 26 czerwca, usłyszał wyrok za spowodowanie śmiertelnego wypadku pod Mostkami i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Zabił dwie osoby, 55-letnią Elżbietę i jej 33-letnią córkę Agatę ze Świebodzina. Rafał R. najbliższe 9 lat spędzi w więzieniu. Już nigdy nie będzie mógł prowadzić samochodów.

Czytaj więcej...

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Zielonogórska policja szuka przestępcy

 

Wydział dochodzeniowo-śledczy zielonogórskiej policji poszukuje mężczyzny podejrzewanego o popełnienie przestępstwa.

Więcej…