Bandyci uprowadzili Mariusza S., mieszkańca Żar (woj. lubuskie). W mieszkaniu torturowali żądając zwrotu pieniędzy, najprawdopodobniej za narkotyki. Jeden z sadystów zadawał mu ciosy nożem. W czwartek 21 marca przed sądem zeznawał nowosolanin Daniel Sz. To on ,,ustawił'' spotkanie, po któryndoszło do porwania Mariusza.

Czytaj więcej...

Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy wyrok dotyczący wypłaty odszkodowania oraz renty za błąd lekarski. W jego wyniku 8-letnia Daria oślepła.  – Z urazem ręki da się w miarę normalnie żyć. W przypadku całkowitego uszkodzenia wzroku, życie i codzienne funkcjonowanie staje się niezwykle trudne dla osoby poszkodowanej – mówi mecenas Hubert Szarata z Zielonej Góry.

Czytaj więcej...

Prokuratura zarzuca byłemu dyrektorowi szpitala w Gorzowie Andrzejowi Szmitowi i jego zastępcy Kamilowi Jakubowskiemu narażenie kasy szpitala na stratę w wysokości 4,2 mln zł. Chodzi o pożyczkę dla szpitala, którą zaciągnęli i nie spłacili. Oskarżeni wyjaśniają, że nie mieli innej możliwości. Szpital tonął w ćwierćmiliardowym długu, pomocy odmówił marszałek lubuski i gdyby nie ich ruch, to wszedłby komornik, a szpital „umarłby”.

Czytaj więcej...

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej…