Tajemnica akcji antyterrorytsów, które odbyły sie w środę, 15 listopada, rozwiązana. To duże uderzenie w narkobiznes. Zielonogórscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową przy udziale antyterrorystów z Gorzowa i  nieetatowej grupy realizacyjnej oraz wydziału kryminalnego zielonogórskiej policji w różnych częściach miasta zatrzymali pięć osób. Wszystkie zostały aresztowane.

Czytaj więcej...

 

Ponad cztery miliony złotych były warte pojazdy ciężarowe, maszyny rolnicze i koparko-ładowarki, które do sprzedaży oferowała zarejestrowana w Gorzowie firma. Jej 40-letni właściciel oskarżony jest o oszustwa na łączną kwotę ponad pół miliona złotych. Postępowanie w sprawie 40-latka zakończono aktem oskarżenia za liczne przestępstwa. Mężczyzna od lutego ub.r. jest w areszcie.

Czytaj więcej...

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Wojciech Czapiewski wracał busem z pracy w Holandii i zaginął

 

Słubiccy policjanci poszukują zaginionego Wojciecha Czapiewskiego z Chojnic. Mężczyzna wracał z pracy w Holandii. 

Więcej…

Listy gończe

Ucieczka więźnia. Policja szuka 27-letniego zbiega

 

Wschowska policja prowadzi poszukiwania 27-letniego Adriana P. z Legnicy , który w poniedziałek, 20 listopada, tuż po godzinie 10.00 uciekł z terenu jednego ze sławskich przedsiębiorstw. Odbywał karę więzienia w systemie półotwartym.

Więcej…