Przed sądem w Krośnie Odrzańskim stanie 23-latek, który między innymi kradzioną kartą bankomatową zapłacił za zakupy niemal 35 tys. zł. Na koncie ma liczne włamania i kradzieże do domów, garaży i pojazdów, a także kradzież samochodu i posiadanie narkotyków. Jego ofiary łącznie straciły 65 tys. zł. Zarzuty usłyszało jeszcze pięciu innych dorosłych mężczyzn i osoba nieletnia.

Czytaj więcej...

 

Na drodze krajowej nr 18 policjanci żagańskiej drogówki zauważyli potrąconego psa. Policjanci zajęli się rannym czworonogiem. Pies na krótko trafił do schroniska dla zwierząt, został już odebrany przez właściciela, który szukał go od kilku dni. Ten sam patrol wcześniej ratował niemowlaka, którego główka utknęła między szczeblami huśtawki. Dziecko mogło się udusić.

Czytaj więcej...

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…