Mężczyzna w stanie krytycznym trafił do szpitala w piątek 11 sierpnia. Został znaleziony na chodniku przy ul. Wyszyńskiego. Lekarze walczą o jego życie. Zielonogórska policja wyjaśnia okoliczności związane ze znalezieniem mężczyzny.

Jak ustalił portal poscigi.pl, wszystko wydarzyło się na ul. Wyszyńskiego. Policja dostała zawiadomienie o mężczyźnie leżącym ma chodniku. Na miejsce natychmiast pojechał patrol. Policjanci znaleźli mężczyznę. Czuć było od niego woń alkoholu.  – W pewnym momencie leżący na chodniku mężczyzna zaczął tracić funkcje życiowe. Policjanci rozpoczęli reanimację – mówi podinsp. Małgorzata Barska z zespołu prasowego zielonogórskiej policji.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia ratunkowego. Po przyjeździe jej ekipa zajęła się mężczyzną. Mężczyzna został zaintubowany i karetką przewieziony do szpitala. Trafił na szpitalny oddział ratunkowy. Trwa walka o jego życie.

Policja ustala dane mężczyzny. – Wyjaśniane są okoliczności oraz to, jak mężczyzna znalazł się leżący na chodniku – mówi podinsp. Barska.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…