Mężczyzna w stanie krytycznym trafił do szpitala w piątek 11 sierpnia. Został znaleziony na chodniku przy ul. Wyszyńskiego. Lekarze walczą o jego życie. Zielonogórska policja wyjaśnia okoliczności związane ze znalezieniem mężczyzny.

Jak ustalił portal poscigi.pl, wszystko wydarzyło się na ul. Wyszyńskiego. Policja dostała zawiadomienie o mężczyźnie leżącym ma chodniku. Na miejsce natychmiast pojechał patrol. Policjanci znaleźli mężczyznę. Czuć było od niego woń alkoholu.  – W pewnym momencie leżący na chodniku mężczyzna zaczął tracić funkcje życiowe. Policjanci rozpoczęli reanimację – mówi podinsp. Małgorzata Barska z zespołu prasowego zielonogórskiej policji.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia ratunkowego. Po przyjeździe jej ekipa zajęła się mężczyzną. Mężczyzna został zaintubowany i karetką przewieziony do szpitala. Trafił na szpitalny oddział ratunkowy. Trwa walka o jego życie.

Policja ustala dane mężczyzny. – Wyjaśniane są okoliczności oraz to, jak mężczyzna znalazł się leżący na chodniku – mówi podinsp. Barska.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…