Wszystko wydarzyło się w sobotę, 12 sierpnia, w bloku na os. Zacisze. Do jednego z mieszkań wdarli się dwaj bandyci i pobili lokatora. Ich ofiara została zabrana do szpitala.

Jak ustalił portal poscigi.pl, do brutalnego napadu doszło około południa. Dwaj mężczyźni weszli do jednego z bloków na os. Zacisze. Tam wdarli się do mieszkania i zaatakowali lokatora. Brutalnie pobili mężczyznę. Najprawdopodobniej świadkowie zdarzenia zaalarmowali zielonogórską policję. Na miejsce natychmiast ruszyły patrole.  

To była błyskawiczna akcja policji. Patrole bardzo szybko pojawiły się na osiedlu. Policjanci zobaczyli uciekających bandytów. Jeden z nich niemal natychmiast został zatrzymany. – Policjanci obezwładnili go, położyli go na ziemi i szybko skuli – opowiada nam świadek zdarzenia.

Drugi uciekł. Nie długo cieszył się jednak wolnością. Po chwili policjanci zatrzymali drugiego z bandytów. On też został skuty i umieszczony w radiowozie. Obaj trafili do celi zielonogórskiej komendy.

- Pobity mężczyzna został przewieziony do szpitala – mówi podinsp. Małgorzata Barska z biura prasowego zielonogórskiej policji. Policjanci wyjaśniają co się stało w bloku i dlaczego doszło do ataku na lokatora mieszkania na Zaciszu.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Zielonogórska policja szuka przestępcy

 

Wydział dochodzeniowo-śledczy zielonogórskiej policji poszukuje mężczyzny podejrzewanego o popełnienie przestępstwa.

Więcej…