Do makabrycznego odkrycia doszło w niedzielę 8 października. W studni na opuszczonej posesji w Nowogrodzie Bobrzańskim znaleziono ciało mężczyzny. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny. 

Informację portalu poscigi.pl potwierdza podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. – W studni zostało znalezione ciało mężczyzny – mówi podinsp. Stanisławska.

Studnia znajduje się na opuszczonej działce rekreacyjnej między ulicami Polną i Wąską, tuż za urzędem miasta. Przypadkowy przechodzień na działce zwrócił uwagę na odsunięte wieko studni. Podszedł, zaglądnął do środka i zobaczył nogi mężczyzny. Natychmiast zaalarmował policję.

Na miejsce odkrycia ciała szybko przyjechała zaalarmowana zielonogórska policja oraz prokurator. Nie ma jeszcze żadnych szczegółowych informacji dotyczących przyczyn śmierci mężczyzny. Jest na to za wcześnie.

Hipotez jest kilka. Możliwe, że doszło do zabójstwa i mężczyzna został wrzucony do studni. Mógł też wpaść do studni przechodząc przez opuszczoną posesję i zmarł z głodu, bo nikt nie usłyszał wołania o pomoc. Mógł też zabić się wpadając do studni.

Ciało z pewnością zostanie zabezpieczone do sekcji. Nie wiadomo jeszcze kim jest denat. – Wyjaśniamy okoliczności związane ze znalezieniem ciała w studni – mówi podinsp. Stanisławska.  

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…