Do makabrycznego odkrycia doszło w niedzielę 8 października. W studni na opuszczonej posesji w Nowogrodzie Bobrzańskim znaleziono ciało mężczyzny. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny. 

Informację portalu poscigi.pl potwierdza podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. – W studni zostało znalezione ciało mężczyzny – mówi podinsp. Stanisławska.

Studnia znajduje się na opuszczonej działce rekreacyjnej między ulicami Polną i Wąską, tuż za urzędem miasta. Przypadkowy przechodzień na działce zwrócił uwagę na odsunięte wieko studni. Podszedł, zaglądnął do środka i zobaczył nogi mężczyzny. Natychmiast zaalarmował policję.

Na miejsce odkrycia ciała szybko przyjechała zaalarmowana zielonogórska policja oraz prokurator. Nie ma jeszcze żadnych szczegółowych informacji dotyczących przyczyn śmierci mężczyzny. Jest na to za wcześnie.

Hipotez jest kilka. Możliwe, że doszło do zabójstwa i mężczyzna został wrzucony do studni. Mógł też wpaść do studni przechodząc przez opuszczoną posesję i zmarł z głodu, bo nikt nie usłyszał wołania o pomoc. Mógł też zabić się wpadając do studni.

Ciało z pewnością zostanie zabezpieczone do sekcji. Nie wiadomo jeszcze kim jest denat. – Wyjaśniamy okoliczności związane ze znalezieniem ciała w studni – mówi podinsp. Stanisławska.  

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…