22-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Mieszkaniec powiatu wschowskiego miał prawie 20 gramów narkotyków. Śledczy zgromadzili dowody świadczące o tym, że w ciągu roku wprowadził na rynek ponad 220 gramów marihuany i około 20 gramów amfetaminy.

22-letni mieszkaniec powiatu wschowskiego został zatrzymany 8 października do kontroli przez wschowskich policjantów. Powodem kontroli była reakcja kierowcy volkswagena na widok policyjnego radiowozu. - Jego nienaturalne zachowanie na drodze, nielogiczne wypowiedzi oraz drgawki w trakcie kontroli potwierdziły przypuszczenia mundurowych – mówi podkom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji.

W kieszeni kurtki oraz w aucie wschowscy kryminalni znaleźli niemal 20 gramów marihuany oraz kieszonkową wagę. - W trakcie sprawdzania w systemie policyjnym wyszło na jaw, że mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania – mówi podkom. Piwowarska. W domu 22-latka kryminalni znaleźli schowane kolejne gramy marihuany, amfetaminę oraz tabletkę extazy.

Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie prowadzonych czynności 22-latek usłyszał kolejne zarzuty udzielania narkotyków. - Śledczy zgromadzili dowody świadczące o tym, że w ciągu roku wprowadził na rynek ponad 220 gramów marihuany i około 20 gramów amfetaminy – informuje podkom. Piwowarska.

We wtorek, 10 października, wschowski sąd przychylił się do wniosków policji i prokuratury i aresztował 22-latka.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…