22-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Mieszkaniec powiatu wschowskiego miał prawie 20 gramów narkotyków. Śledczy zgromadzili dowody świadczące o tym, że w ciągu roku wprowadził na rynek ponad 220 gramów marihuany i około 20 gramów amfetaminy.

22-letni mieszkaniec powiatu wschowskiego został zatrzymany 8 października do kontroli przez wschowskich policjantów. Powodem kontroli była reakcja kierowcy volkswagena na widok policyjnego radiowozu. - Jego nienaturalne zachowanie na drodze, nielogiczne wypowiedzi oraz drgawki w trakcie kontroli potwierdziły przypuszczenia mundurowych – mówi podkom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji.

W kieszeni kurtki oraz w aucie wschowscy kryminalni znaleźli niemal 20 gramów marihuany oraz kieszonkową wagę. - W trakcie sprawdzania w systemie policyjnym wyszło na jaw, że mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania – mówi podkom. Piwowarska. W domu 22-latka kryminalni znaleźli schowane kolejne gramy marihuany, amfetaminę oraz tabletkę extazy.

Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie prowadzonych czynności 22-latek usłyszał kolejne zarzuty udzielania narkotyków. - Śledczy zgromadzili dowody świadczące o tym, że w ciągu roku wprowadził na rynek ponad 220 gramów marihuany i około 20 gramów amfetaminy – informuje podkom. Piwowarska.

We wtorek, 10 października, wschowski sąd przychylił się do wniosków policji i prokuratury i aresztował 22-latka.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…