Policjanci kryminalni z Lubska zatrzymali 48-latka, który podejrzany jest o posiadanie ponad 137 gramów narkotyków. Mężczyzna usłyszał również zarzuty dotyczące handlu amfetaminą i heroiną. Zarobił na tym co najmniej 15 tys. zł. Decyzją sądu został aresztowany.

We wtorek, 10 października, policjanci kryminalni z komisariatu w Lubsku zatrzymali 48-latka, który miał przy sobie sześć woreczków z amfetaminą i heroiną. Do badań laboratoryjnych zabezpieczono ponad 137 gramów narkotyków. Z takiej ilości można przygotować ponad tysiąc porcji narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany. Prokurator przedstawił mu zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu amfetaminą i heroiną. Jak wstępnie ustalono z tego procederu mógł zarobić co najmniej 15 tys. zł. W czwartek, 12 października, żarski sąd rejonowy na wniosek prokuratury aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Jak informuje żarska policja, sprawa ma charakter rozwojowy.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…