Policjanci kryminalni z Lubska zatrzymali 48-latka, który podejrzany jest o posiadanie ponad 137 gramów narkotyków. Mężczyzna usłyszał również zarzuty dotyczące handlu amfetaminą i heroiną. Zarobił na tym co najmniej 15 tys. zł. Decyzją sądu został aresztowany.

We wtorek, 10 października, policjanci kryminalni z komisariatu w Lubsku zatrzymali 48-latka, który miał przy sobie sześć woreczków z amfetaminą i heroiną. Do badań laboratoryjnych zabezpieczono ponad 137 gramów narkotyków. Z takiej ilości można przygotować ponad tysiąc porcji narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany. Prokurator przedstawił mu zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu amfetaminą i heroiną. Jak wstępnie ustalono z tego procederu mógł zarobić co najmniej 15 tys. zł. W czwartek, 12 października, żarski sąd rejonowy na wniosek prokuratury aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Jak informuje żarska policja, sprawa ma charakter rozwojowy.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…