Ciało zaginionego wędkarza zostało znalezione w aucie zatopionym w rzece Bóbr koło Starego Raduszca (pow. krośnieński). Policja i prokuratura wyjaśnia jak zginął 42-latek.

W czwartek, 19 października,  policjanci i strażacy w rzece Bóbr na wysokości miejscowości Stary Raduszec odnaleźli mitsubishi, którym zaginiony 42-latek wyjechał na ryby. W aucie było również ciało mężczyzny. Policja nie udziela żadnych szczegółowych informacji na temat odkrycia zwłok mężczyzny w samochodzie.

- Trwają czynności identyfikacyjne, które mają odpowiedzieć na pytanie, czy odnaleziona osoba, to poszukiwany od kilkunastu dni zaginiony. Policjanci wykonują te czynności pod nadzorem prokuratury – mówi asp. szt. Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskiej policji. Wiadomo, że na samochód zaginionego mężczyzny w rzece trafiły policyjne psy.

Wiadomo, że ciało mężczyzny, decyzją prokuratora, zostało zabezpieczone do sekcji. Wyłowiony pojazd został odwieziony na policyjny parking. - Prowadzone czynności w sprawie mają pozwolić na ustalenie szczegółów – mówi asp. szt. Kulka.

Zgłoszenie zaginięcia wędkarza krośnieńska policja otrzymała w poniedziałek 9 października. Mieszkaniec Jasienia w sobotę 7 października wyjechał na ryby na rzekę Bóbr w rejon miejscowości Stary Raduszec. Pojechał samochodem mitsubishi pajero. Mężczyzna zaginął.

Do poszukiwań, poza policjantami, włączyła się straż rybacka, straż pożarna, rodzina i znajomi zaginionego. Sprawdzany był każdy ślad oraz każda informacja zdobyta przez policjantów. Sprawdzono rzeki Bóbr i Odrę. Przeczesano lasy w rejonie tych rzek. W poszukiwaniach wykorzystano łodzie policji i straży pożarnej, echosondę. Działali tez strażacy płetwonurkowie z Nowej Soli, Zielonej Góry oraz Międzyrzecza.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Wojciech Czapiewski wracał busem z pracy w Holandii i zaginął

 

Słubiccy policjanci poszukują zaginionego Wojciecha Czapiewskiego z Chojnic. Mężczyzna wracał z pracy w Holandii. 

Więcej…

Listy gończe

Ucieczka więźnia. Policja szuka 27-letniego zbiega

 

Wschowska policja prowadzi poszukiwania 27-letniego Adriana P. z Legnicy , który w poniedziałek, 20 listopada, tuż po godzinie 10.00 uciekł z terenu jednego ze sławskich przedsiębiorstw. Odbywał karę więzienia w systemie półotwartym.

Więcej…