Do wszystkiego doszło w piątek, 29 grudnia, w Sulechowie. Mężczyzna zamknął się w domu przy ul. Nowej 4 i grozi wysadzeniem w powietrze. Na miejscu pracuje policyjny negocjator.

Jak ustalił portal poscigi.pl, zielonogórską policję wezwali sąsiedzi mężczyzny. Byli zaniepokojeni zachowaniem sąsiada. Mężczyzna w pewnym momencie zagroził wysadzenie domu w powietrze. Wcześniej znosił do domu najprawdopodobniej butle gazowe. W końcu zabarykadował się w środku.

Na miejscu natychmiast pojawili się zielonogórscy policjanci. Dojście do domu dla bezpieczeństwa zostało odcięte. – Z mężczyzną na miejscu rozmawiają policyjni negocjatorzy – mówi dla poscigi.pl podinsp. Małgorzata Barska z zespołu prasowego zielonogórskiej policji. Negocjatorzy robią wszystko co tylko mogą, żeby uspokoić mężczyznę.

Policja ustaliła już, że szaleniec jest sam w domu. Nie wiadomo jednak jak dużo butli gazowych ma wewnątrz domu. Udało się nam ustalić, że mężczyzna ma zaburzenia psychiczne. To jeszcze bardziej utrudnia akcję policji.

Negocjacje z mężczyzną zabarykadowanym w domu cały czas trwają. Policja traktuje akcję priorytetowo.

Godz. 21.40 Antyterroryści weszli siłowo do domu mężczyzny, ktory groził wysadzeniem budynku. Mężczyzna został obezwąłdniony i zatrzymany. Trafił do szpitala. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…