Zielonogórska policja określa sylwestrową noc jako spokojną. O bezpieczeństwo w mieście i na terenie powiatu dbało ponad 100 policjantów. Interwencje dotyczyły głównie zakłócania porządku. Wpadło dwóch pianych kierujących i jeden naćpany.

Sylwestrowa noc w Zielonej Górze minęła spokojnie. Nie doszło do żadnego poważnego zdarzenia kryminalnego. – Interwencje dotyczyły głównie zakłócania porządku - mówi dla poscigi.pl mł. insp. Jarosław Tchorowski, zastępca komendanta zielonogórskiej policji. Spokojnie przebiegła również sylwestrowa impreza pod Centrum Biznesu.

Policjanci zatrzymali dwóch pijanych kierowców. – Jeden z pijanych kierujących okazał się również osobą poszukiwaną – informuje mł. insp.Tchorowski. Wpadł też jeden naćpany kierujący.

W sylwestrową noc doszło do dwóch kolizji na "trasie śmierci". Przed godz. 3.00 w nocy dachowało audi A3. Chwilę później na wysokości miejscowości Piaski dachował peugeot. Na szczęści nikomu nic się nie stało. – Zdarzenia zostały zakwalifikowane jako kolizje – wyjaśnia mł. insp.Tchorowski.

W poniedziałek, 1 stycznia, przed południem zielonogórska drogówka przeprowadziła na al. Konstytucji 3 Maja działania „Trzeźwy kierowca”. Wszyscy kontrolowani kierowcy byli trzeźwi.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…