Do zatrzymania mężczyzny doszło w czwartek, 4 stycznia, na ul. Tylnej. Poszukiwany mężczyzna wpadł podczas rutynowej kontroli dokumentów.

O zatrzymaniu mężczyzny portal poscig.pl został poinformowany przez Czytelnika. Ustaliliśmy, że patrol policji zatrzymał do kontroli kierującego samochodem osobowym. Już po chwili było pewne, że mężczyzna dalej już nie pojedzie.

– Podczas sprawdzania mężczyzny w policyjnej bazie danych okazało się, że jest to osoba poszukiwana – mówi podinsp. Małgorzata Barska z zespołu prasowego zielonogórskiej policji. Mężczyzna ma do odsiadki wyrok więzienia za niezapłacone grzywny. Zatrzymany mężczyzna został z ul. Tylnej przewieziony na komendę. Stamtąd trafi do celi.

Zdarzenie pokazuje konieczność legitymowania osób kontrolowanych przez policję. – Sprawdzanie danych odbywa się rutynowo podczas każdej policyjnej kontroli – wyjaśnia podinsp. Barska.

fot. Dawid Kwiatkowski

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Bogdan Wilczewski. Zniknął w styczniu

 

Żagańska policja poszukuje zaginionego Bogdana Wilczewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 30 stycznia br.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…