Do makabrycznego wypadku doszło w piątek, 2 lutego, przy ul. Chłodnej. Mężczyzna, pracownik Enei, wszedł o trafostacji. Tam został śmiertelnie porażony prądem.

Wszystko wydarzyło się po godz. 13.00. Ludzie przechodzący ul. Chłodną zauważyli otwarte drzwi trafostacji. Obok leżało ciało mężczyzny. Jak szybko ustalono, to pracownik Enei, który wszedł do środka trafostacji. Informacja na drzwiach wskazuje napięcie aż 15 tys. woltów. Niestety, mężczyzna został śmiertelnie porażony prądem. Nie miał szans przeżycia porażenia prądem pod takim ogromnym napięciem.

Na miejscu jest policja. Przyjechał również prokurator. – Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Zginął 37-letni pracownik firmy Enea. Nie wiadomo po co wszedł do trafostacji, do której nie powinien w ogóle zaglądać. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że w Enei pracował od roku.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…