Do napadu doszło we wtorek, 20 lutego, na ul. Partyzantów, tuż koło komendy miejskiej policji. Nieznany sprawca wszedł od sklepu, sterroryzował nożem i związał ekspedientkę. Po chwili uciekł kradnąc najprawdopodobiej papierosy.

Do napadu doszło tuż przed zamknięciem sklepu. Nieznany mężczyzna wszedł od sklepu monopolowego, blisko komendy miejskiej policji przy ul. Partyzantów i w środku sterroryzował ekspedientkę. Bandyta związał kobietę. Z nieoficjalnych infiormacji wiemy, że napastnik był uzbrojony w nóż.

Na miejscu jest już zielonogórska policja. Dojechało również pogotowie ratunkowe wezwane do ekspedientki.

Patrole policji szukają sprawcy napadu. Nie wiadomo czy bandyta ukradł pieniądze. Jak ustalil portal poscigi.pl, ukradł papierosy.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Ireneusz Szymkowiak

 

Świebodzińscy policjanci szukają zaginionego mężczyzny poruszającego się o kuli.  Zaginął 5 marca. Miał iść na pocztę.  

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…