Wszystko rozegrało się w czwartek, 22 grudnia, późnym wieczorem w jednym z bloków przy ul. Rydza Śmigłego. 

Jak ustalił portal poscigi.pl, dyżurny zielonogórskiej policji odebrał telefon od mężczyzny, mieszkańca jednego z bloków przy ul. Rydza Śmigłego. – Poinformował dyżurnego, że odkręci kurki z gazem i wysadzi blok – informuje nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Na miejsce natychmiast pojechały policyjne patrole.

Policjanci szukali mieszkania, z którego dzwoniła osoba z groźbą wysadzenia bloku. Mężczyzna rzeczywiście był w bloku przy u. Rydza Śmigłego. Po pewnym czasie policjantom udało się wejść do mieszkania i obezwładnić mężczyznę. Zdążyli na czas. Był kompletnie pijany. – Po zbadaniu alkomatem okazało się, że miał ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu – mówi nadkom. Stanisławska.

Mężczyzna został zatrzymany. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…