Wszystko rozegrało się w czwartek, 22 grudnia, późnym wieczorem w jednym z bloków przy ul. Rydza Śmigłego. 

Jak ustalił portal poscigi.pl, dyżurny zielonogórskiej policji odebrał telefon od mężczyzny, mieszkańca jednego z bloków przy ul. Rydza Śmigłego. – Poinformował dyżurnego, że odkręci kurki z gazem i wysadzi blok – informuje nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Na miejsce natychmiast pojechały policyjne patrole.

Policjanci szukali mieszkania, z którego dzwoniła osoba z groźbą wysadzenia bloku. Mężczyzna rzeczywiście był w bloku przy u. Rydza Śmigłego. Po pewnym czasie policjantom udało się wejść do mieszkania i obezwładnić mężczyznę. Zdążyli na czas. Był kompletnie pijany. – Po zbadaniu alkomatem okazało się, że miał ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu – mówi nadkom. Stanisławska.

Mężczyzna został zatrzymany. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…