Żarscy policjanci zatrzymali małżeństwo poszukiwane listem gończym. Kobieta i mężczyzna ukrywali się za granicą. Teraz najbliższe pół roku spędzą za kratami. Dwa lata temu w Sylwestra znieważyli i pobili policjanta.

W poniedziałek 2 stycznia żarscy policjanci zatrzymali wracające z imprezy sylwestrowej małżeństwo. Kryminalni wiedzieli, że to osoby poszukiwane listem gończym. 26-letnia kobieta i 26-letni mężczyzna byli zaskoczeni zatrzymaniem. 

- Oboje poszukiwani byli do  ustalenia miejsca pobytu od października ubiegłego roku. Następnie po odwieszeniu wyroku,  od grudnia 2016 r. ,  listem gończym, który  wydany został przez Sąd Rejonowy w Żarach – mówi podkom. Aneta Berestecka, rzeczniczka żarskiej policji.

Małżeństwo dwa lata wcześniej znieważyło i naruszyło nietykalność cielesną policjanta, który właśnie  w sylwestrową noc prowadził interwencję. Kobieta za kratami spędzi najbliższe pięć  miesięcy, mężczyzna  siedem miesięcy.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…