Żarscy policjanci zatrzymali małżeństwo poszukiwane listem gończym. Kobieta i mężczyzna ukrywali się za granicą. Teraz najbliższe pół roku spędzą za kratami. Dwa lata temu w Sylwestra znieważyli i pobili policjanta.

W poniedziałek 2 stycznia żarscy policjanci zatrzymali wracające z imprezy sylwestrowej małżeństwo. Kryminalni wiedzieli, że to osoby poszukiwane listem gończym. 26-letnia kobieta i 26-letni mężczyzna byli zaskoczeni zatrzymaniem. 

- Oboje poszukiwani byli do  ustalenia miejsca pobytu od października ubiegłego roku. Następnie po odwieszeniu wyroku,  od grudnia 2016 r. ,  listem gończym, który  wydany został przez Sąd Rejonowy w Żarach – mówi podkom. Aneta Berestecka, rzeczniczka żarskiej policji.

Małżeństwo dwa lata wcześniej znieważyło i naruszyło nietykalność cielesną policjanta, który właśnie  w sylwestrową noc prowadził interwencję. Kobieta za kratami spędzi najbliższe pięć  miesięcy, mężczyzna  siedem miesięcy.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…