Ciało obywatelki Niemiec zostało wyłowione w czwartek około godz. 14.00 z jeziora w Garbiczu (pow. sulęciński).  Na miejscu są policjanci oraz prokurator.

Akcja poszukiwania kobiety trwała od dwóch dni. Ruszyła, gdy spacerowicze znaleźli na pomoście jeziora w Garbiczu ubrania oraz torebkę z dokumentami. Na miejscu zjawili się sulęcińscy policjanci, którzy ustalili, że rzeczy należą do 45-letniej obywatelki Niemiec. Nieopodal znaleziono zaparkowany samochód należący do 45-latki.

Policjanci ustalili, że samochód stał koło jeziora od Wigilii 24 grudnia. 45-letnia Niemka nocowała w aucie od tego czasu. Kobieta była wcześniej widywana przez świadków koło jeziora. Unikała jednak kontaktów z ludźmi.

Policja szukała kobiety od środy 4 stycznia. – Niestety, w czwartek ciało zostało wyłowione przez strażaków z jeziora – informuje asp.  Alina Słonik, rzecznik sulęcińskiej policji. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego zdarzenia. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…