Ciało obywatelki Niemiec zostało wyłowione w czwartek około godz. 14.00 z jeziora w Garbiczu (pow. sulęciński).  Na miejscu są policjanci oraz prokurator.

Akcja poszukiwania kobiety trwała od dwóch dni. Ruszyła, gdy spacerowicze znaleźli na pomoście jeziora w Garbiczu ubrania oraz torebkę z dokumentami. Na miejscu zjawili się sulęcińscy policjanci, którzy ustalili, że rzeczy należą do 45-letniej obywatelki Niemiec. Nieopodal znaleziono zaparkowany samochód należący do 45-latki.

Policjanci ustalili, że samochód stał koło jeziora od Wigilii 24 grudnia. 45-letnia Niemka nocowała w aucie od tego czasu. Kobieta była wcześniej widywana przez świadków koło jeziora. Unikała jednak kontaktów z ludźmi.

Policja szukała kobiety od środy 4 stycznia. – Niestety, w czwartek ciało zostało wyłowione przez strażaków z jeziora – informuje asp.  Alina Słonik, rzecznik sulęcińskiej policji. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego zdarzenia. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…