Do wysadzenia bankomatu w filii banku przy ul. Bolesławieckiej doszło w środę 11 stycznia nocą. Żagańska policja szuka złodziei. 

Złodzieje zaatakowali bankomat około godz. 3:20 nocą. – Rozerwali urządzenie najprawdopodobniej przy użyciu materiałów wybuchowych – mówi podinsp. Sylwia Woroniec, rzeczniczka żagańskiej policji.

Nawet kilkaset tysięcy złotych mogło paść łupem złodziei, którzy wysadzili bankomat w Lesznie Górnym. Kwoty, która padła łupem złodziei nikt jednak nie zdradza. Na miejscu oględzin zakończyli już pracę policjanci z Żagania oraz dochodzeniowcy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

– Trwają poszukiwania złodzieja bądź złodziei odpowiedzialnych za wysadzenie bankomatu – mówi podinsp. Sylwia Woroniec, rzeczniczka żagańskiej policji.

Do kradzieży doszło około godz. 3.20 nocą. Nieznane osoby wysadziły w powietrze bankomat znajdujący się w filii banku spółdzielczego przy ul. Bolesławieckiej. Akcja była szybka i dobrze zorganizowana. Złodzieje uciekli z gotówką z rozprutego bankomatu. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Wojciech Czapiewski wracał busem z pracy w Holandii i zaginął

 

Słubiccy policjanci poszukują zaginionego Wojciecha Czapiewskiego z Chojnic. Mężczyzna wracał z pracy w Holandii. 

Więcej…

Listy gończe

Ucieczka więźnia. Policja szuka 27-letniego zbiega

 

Wschowska policja prowadzi poszukiwania 27-letniego Adriana P. z Legnicy , który w poniedziałek, 20 listopada, tuż po godzinie 10.00 uciekł z terenu jednego ze sławskich przedsiębiorstw. Odbywał karę więzienia w systemie półotwartym.

Więcej…