Do wysadzenia bankomatu w filii banku przy ul. Bolesławieckiej doszło w środę 11 stycznia nocą. Żagańska policja szuka złodziei. 

Złodzieje zaatakowali bankomat około godz. 3:20 nocą. – Rozerwali urządzenie najprawdopodobniej przy użyciu materiałów wybuchowych – mówi podinsp. Sylwia Woroniec, rzeczniczka żagańskiej policji.

Nawet kilkaset tysięcy złotych mogło paść łupem złodziei, którzy wysadzili bankomat w Lesznie Górnym. Kwoty, która padła łupem złodziei nikt jednak nie zdradza. Na miejscu oględzin zakończyli już pracę policjanci z Żagania oraz dochodzeniowcy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

– Trwają poszukiwania złodzieja bądź złodziei odpowiedzialnych za wysadzenie bankomatu – mówi podinsp. Sylwia Woroniec, rzeczniczka żagańskiej policji.

Do kradzieży doszło około godz. 3.20 nocą. Nieznane osoby wysadziły w powietrze bankomat znajdujący się w filii banku spółdzielczego przy ul. Bolesławieckiej. Akcja była szybka i dobrze zorganizowana. Złodzieje uciekli z gotówką z rozprutego bankomatu. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…