Do wysadzenia bankomatu w filii banku przy ul. Bolesławieckiej doszło w środę 11 stycznia nocą. Żagańska policja szuka złodziei. 

Złodzieje zaatakowali bankomat około godz. 3:20 nocą. – Rozerwali urządzenie najprawdopodobniej przy użyciu materiałów wybuchowych – mówi podinsp. Sylwia Woroniec, rzeczniczka żagańskiej policji.

Nawet kilkaset tysięcy złotych mogło paść łupem złodziei, którzy wysadzili bankomat w Lesznie Górnym. Kwoty, która padła łupem złodziei nikt jednak nie zdradza. Na miejscu oględzin zakończyli już pracę policjanci z Żagania oraz dochodzeniowcy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

– Trwają poszukiwania złodzieja bądź złodziei odpowiedzialnych za wysadzenie bankomatu – mówi podinsp. Sylwia Woroniec, rzeczniczka żagańskiej policji.

Do kradzieży doszło około godz. 3.20 nocą. Nieznane osoby wysadziły w powietrze bankomat znajdujący się w filii banku spółdzielczego przy ul. Bolesławieckiej. Akcja była szybka i dobrze zorganizowana. Złodzieje uciekli z gotówką z rozprutego bankomatu. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Zielonogórska policja szuka przestępcy

 

Wydział dochodzeniowo-śledczy zielonogórskiej policji poszukuje mężczyzny podejrzewanego o popełnienie przestępstwa.

Więcej…