Do wysadzenia bankomatu w filii banku przy ul. Bolesławieckiej doszło w środę 11 stycznia nocą. Żagańska policja szuka złodziei. 

Złodzieje zaatakowali bankomat około godz. 3:20 nocą. – Rozerwali urządzenie najprawdopodobniej przy użyciu materiałów wybuchowych – mówi podinsp. Sylwia Woroniec, rzeczniczka żagańskiej policji.

Nawet kilkaset tysięcy złotych mogło paść łupem złodziei, którzy wysadzili bankomat w Lesznie Górnym. Kwoty, która padła łupem złodziei nikt jednak nie zdradza. Na miejscu oględzin zakończyli już pracę policjanci z Żagania oraz dochodzeniowcy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

– Trwają poszukiwania złodzieja bądź złodziei odpowiedzialnych za wysadzenie bankomatu – mówi podinsp. Sylwia Woroniec, rzeczniczka żagańskiej policji.

Do kradzieży doszło około godz. 3.20 nocą. Nieznane osoby wysadziły w powietrze bankomat znajdujący się w filii banku spółdzielczego przy ul. Bolesławieckiej. Akcja była szybka i dobrze zorganizowana. Złodzieje uciekli z gotówką z rozprutego bankomatu. 

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Ireneusz Szymkowiak

 

Świebodzińscy policjanci szukają zaginionego mężczyzny poruszającego się o kuli.  Zaginął 5 marca. Miał iść na pocztę.  

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…