Wszystko wydarzyło się w poniedziałek 15 maja na trasie z Cisowa do Kożuchowa. Dla nowosolskich policjantów to był wyścig z czasem. W każdej chwili mogło dojść do tragedii.

Nowosolscy policji dostali informację o zdesperowanej kobiecie. Około godz. 18:00 jechała swoim samochodem trasą z Cisowa do Kożuchowa. Powiedziała, że popełni samobójstwo wjeżdżając pod ciężarówkę. Jadąc 39-latka czekała na samochód ciężarowy jadący z naprzeciwka.

Na miejsce natychmiast pojechał patrol nowosolskiej policji. To był wyścig  z czasem. Liczyła się każda sekunda, ponieważ w każdej chwili mogło dojść do tragedii. – Na szczęście policjanci dostrzegli samochód i go zatrzymali. Tym samym nie dopuścili do nieszczęścia – mówi sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. 39-latka została zabrana do szpitala. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…