Wszystko wydarzyło się w poniedziałek 15 maja na trasie z Cisowa do Kożuchowa. Dla nowosolskich policjantów to był wyścig z czasem. W każdej chwili mogło dojść do tragedii.

Nowosolscy policji dostali informację o zdesperowanej kobiecie. Około godz. 18:00 jechała swoim samochodem trasą z Cisowa do Kożuchowa. Powiedziała, że popełni samobójstwo wjeżdżając pod ciężarówkę. Jadąc 39-latka czekała na samochód ciężarowy jadący z naprzeciwka.

Na miejsce natychmiast pojechał patrol nowosolskiej policji. To był wyścig  z czasem. Liczyła się każda sekunda, ponieważ w każdej chwili mogło dojść do tragedii. – Na szczęście policjanci dostrzegli samochód i go zatrzymali. Tym samym nie dopuścili do nieszczęścia – mówi sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. 39-latka została zabrana do szpitala. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Mieczysław Korytek. Szukają go policjanci, strażacy i sąsiedzi

 

Już drugi dzień trwają poszukiwania 84-letniego Mieczysława Korytka z miejscowości Rybaki. Mężczyzna zaginął  21 sierpnia.

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…