Wszystko wydarzyło się w poniedziałek 15 maja na trasie z Cisowa do Kożuchowa. Dla nowosolskich policjantów to był wyścig z czasem. W każdej chwili mogło dojść do tragedii.

Nowosolscy policji dostali informację o zdesperowanej kobiecie. Około godz. 18:00 jechała swoim samochodem trasą z Cisowa do Kożuchowa. Powiedziała, że popełni samobójstwo wjeżdżając pod ciężarówkę. Jadąc 39-latka czekała na samochód ciężarowy jadący z naprzeciwka.

Na miejsce natychmiast pojechał patrol nowosolskiej policji. To był wyścig  z czasem. Liczyła się każda sekunda, ponieważ w każdej chwili mogło dojść do tragedii. – Na szczęście policjanci dostrzegli samochód i go zatrzymali. Tym samym nie dopuścili do nieszczęścia – mówi sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. 39-latka została zabrana do szpitala. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Wojciech Czapiewski wracał busem z pracy w Holandii i zaginął

 

Słubiccy policjanci poszukują zaginionego Wojciecha Czapiewskiego z Chojnic. Mężczyzna wracał z pracy w Holandii. 

Więcej…

Listy gończe

Ucieczka więźnia. Policja szuka 27-letniego zbiega

 

Wschowska policja prowadzi poszukiwania 27-letniego Adriana P. z Legnicy , który w poniedziałek, 20 listopada, tuż po godzinie 10.00 uciekł z terenu jednego ze sławskich przedsiębiorstw. Odbywał karę więzienia w systemie półotwartym.

Więcej…