Do tragedii doszło w piątek 19 maja z samego rana w fabryce Novita. Maszyna wciągnęła i zabiła mężczyznę. Na miejscu są policjanci i prokurator. 

Do tragicznego wypadku doszło w piątek około godz. 8:00. Przy maszynie była jedna osoba. Na razie nie wiadomo kim jest ofiara. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mógł to być konserwator maszyny. Nikt też nie widział samego wypadku.

Wiadomo, że maszyna w jakiś sposób uruchomiła się i zabiła mężczyznę. Możliwie, że mężczyzna został wciągnięty do maszyny.

- Na miejscu wypadku pracują policjanci oraz prokurator – mówi nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Na miejsce zostaną ściągnięci serwisanci maszyny. Trzeba ją rozkręcić, żeby dostać się do ciała ofiary. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Mieczysław Korytek. Szukają go policjanci, strażacy i sąsiedzi

 

Już drugi dzień trwają poszukiwania 84-letniego Mieczysława Korytka z miejscowości Rybaki. Mężczyzna zaginął  21 sierpnia.

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…