Sulechowscy policjanci zatrzymali mężczyznę z konkubiną, którzy ukradli elektronarzędzia warte 900 zł. Policjanci odnaleźli sprzęt i zwrócili właścicielowi.

Mieszkaniec jednej z podsulechowskich wsi zgłosił kradzież elektronarzędzi o wartości 900 zł. Zostały ukradzione z terenu jego posesji. Policjanci odnaleźli skradziony sprzęt w lombardzie i dotarli do kobiety, która je tam pozostawiła. - Okazało się, że jest to konkubina syna pokrzywdzonego mężczyzny – mówi podinsp. Małgorzata Barska z biura prasowego zielonogórskiej policji.

Para mieszkająca w Sulechowie została zatrzymana. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, kobieta zarzut paserstwa. Za oba przestępstwa grozi im kara do 5 lat więzienia. Oboje przyznali się do winy.

W takim przypadku, kiedy sprawcą przestępstwa jest osoba bliska pokrzywdzonemu, aby policjanci mogli postawić zarzut potrzebny jest wniosek o ściganie złożony przez osobę pokrzywdzoną. W tej przykrej sprawie, którą prowadzili policjanci z Sulechowa, okazuje się, że ojciec nie po raz pierwszy został okradziony przez swojego, uzależnionego od alkoholu, syna. - Tym razem pokrzywdzony zdecydował się podpisać wniosek o ściganie – mówi podinsp. Barska. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…