Sulechowscy policjanci zatrzymali mężczyznę z konkubiną, którzy ukradli elektronarzędzia warte 900 zł. Policjanci odnaleźli sprzęt i zwrócili właścicielowi.

Mieszkaniec jednej z podsulechowskich wsi zgłosił kradzież elektronarzędzi o wartości 900 zł. Zostały ukradzione z terenu jego posesji. Policjanci odnaleźli skradziony sprzęt w lombardzie i dotarli do kobiety, która je tam pozostawiła. - Okazało się, że jest to konkubina syna pokrzywdzonego mężczyzny – mówi podinsp. Małgorzata Barska z biura prasowego zielonogórskiej policji.

Para mieszkająca w Sulechowie została zatrzymana. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, kobieta zarzut paserstwa. Za oba przestępstwa grozi im kara do 5 lat więzienia. Oboje przyznali się do winy.

W takim przypadku, kiedy sprawcą przestępstwa jest osoba bliska pokrzywdzonemu, aby policjanci mogli postawić zarzut potrzebny jest wniosek o ściganie złożony przez osobę pokrzywdzoną. W tej przykrej sprawie, którą prowadzili policjanci z Sulechowa, okazuje się, że ojciec nie po raz pierwszy został okradziony przez swojego, uzależnionego od alkoholu, syna. - Tym razem pokrzywdzony zdecydował się podpisać wniosek o ściganie – mówi podinsp. Barska. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Zielonogórska policja szuka przestępcy

 

Wydział dochodzeniowo-śledczy zielonogórskiej policji poszukuje mężczyzny podejrzewanego o popełnienie przestępstwa.

Więcej…