Sulechowscy policjanci zatrzymali mężczyznę z konkubiną, którzy ukradli elektronarzędzia warte 900 zł. Policjanci odnaleźli sprzęt i zwrócili właścicielowi.

Mieszkaniec jednej z podsulechowskich wsi zgłosił kradzież elektronarzędzi o wartości 900 zł. Zostały ukradzione z terenu jego posesji. Policjanci odnaleźli skradziony sprzęt w lombardzie i dotarli do kobiety, która je tam pozostawiła. - Okazało się, że jest to konkubina syna pokrzywdzonego mężczyzny – mówi podinsp. Małgorzata Barska z biura prasowego zielonogórskiej policji.

Para mieszkająca w Sulechowie została zatrzymana. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, kobieta zarzut paserstwa. Za oba przestępstwa grozi im kara do 5 lat więzienia. Oboje przyznali się do winy.

W takim przypadku, kiedy sprawcą przestępstwa jest osoba bliska pokrzywdzonemu, aby policjanci mogli postawić zarzut potrzebny jest wniosek o ściganie złożony przez osobę pokrzywdzoną. W tej przykrej sprawie, którą prowadzili policjanci z Sulechowa, okazuje się, że ojciec nie po raz pierwszy został okradziony przez swojego, uzależnionego od alkoholu, syna. - Tym razem pokrzywdzony zdecydował się podpisać wniosek o ściganie – mówi podinsp. Barska. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…