Makabrycznego odkrycia dokonano w poniedziałek, 18 września, pod jednym z domów na obrzeżach Żar. Mężczyzna miał poderżnięte gardło. Zatrzymana została jedna osoba. Prokurator zarządził sekcję znalezionych zwłok.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek z samego rana. Jak ustali portal poscigi.pl, przed jednym z domów na obrzeżach Żar zostało znalezione ciało mężczyzny. To był makabryczny widok. Denat miał poderżnięte gardło. Na miejsce przyjechała zaalarmowana policja i prokurator.

Prokuratura nie zdradza szczegółów dotyczących odkrycia ciała. - Zostało znalezione ciało z raną ciętą. Prokurator czeka na wyniki sekcji zwłok – informuje prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

W związku ze znalezieniem ciała została zatrzymana jedna osoba. Trwa wyjaśnianie jaki miała ona udział w śmierci mężczyzny.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…