Makabrycznego odkrycia dokonano w poniedziałek, 18 września, pod jednym z domów na obrzeżach Żar. Mężczyzna miał poderżnięte gardło. Zatrzymana została jedna osoba. Prokurator zarządził sekcję znalezionych zwłok.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek z samego rana. Jak ustali portal poscigi.pl, przed jednym z domów na obrzeżach Żar zostało znalezione ciało mężczyzny. To był makabryczny widok. Denat miał poderżnięte gardło. Na miejsce przyjechała zaalarmowana policja i prokurator.

Prokuratura nie zdradza szczegółów dotyczących odkrycia ciała. - Zostało znalezione ciało z raną ciętą. Prokurator czeka na wyniki sekcji zwłok – informuje prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

W związku ze znalezieniem ciała została zatrzymana jedna osoba. Trwa wyjaśnianie jaki miała ona udział w śmierci mężczyzny.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…