Żarska policja zatrzymała dwie osoby, które mogą mieć związek ze śmiercią mężczyzny znalezionego w domu w Mierkowie koło Lubska (pow. żarski). Byli poszukiwani w związku ze śmiertelnym pobiciem.  

O sprawie portal poscigi.pl informował pierwszy. Ciało mężczyzny zostało znalezione we wtorek w jednym z domów w Mierkowie koło Lubska (pow. żarski). Na miejscu długo pracowali policjanci i prokurator. Najprawdopodobniej doszło do zabójstwa. Żarska policja nie zdradza żadnych szczegółów makabrycznego znaleziska. Potwierdziła jednak znalezienie ciała.

W piątek, 29 września, żarska policja potwierdziła zatrzymanie dwóch poszukiwanych mężczyzn. Jak ustalił portal poscigi.pl to Roman T. i Artur Ł. Obaj byli poszukiwani w związku z śmiertelnym pobiciem.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…