Żarska policja zatrzymała dwie osoby, które mogą mieć związek ze śmiercią mężczyzny znalezionego w domu w Mierkowie koło Lubska (pow. żarski). Byli poszukiwani w związku ze śmiertelnym pobiciem.  

O sprawie portal poscigi.pl informował pierwszy. Ciało mężczyzny zostało znalezione we wtorek w jednym z domów w Mierkowie koło Lubska (pow. żarski). Na miejscu długo pracowali policjanci i prokurator. Najprawdopodobniej doszło do zabójstwa. Żarska policja nie zdradza żadnych szczegółów makabrycznego znaleziska. Potwierdziła jednak znalezienie ciała.

W piątek, 29 września, żarska policja potwierdziła zatrzymanie dwóch poszukiwanych mężczyzn. Jak ustalił portal poscigi.pl to Roman T. i Artur Ł. Obaj byli poszukiwani w związku z śmiertelnym pobiciem.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…