Do zabójstwa doszło w piątek, 20 października, w Gozdnicy (pow. żagański). Ofiara to 54-latek. W związku z zabójstwem zatrzymane zostały cztery osoby. Za jedną była zorganizowana obława.  

Jak ustalił portal poscigi.pl, w  piątek około południa w Gozdnicy zostało znalezione ciało mężczyzny. To 54-latek. Miał rozbitą głowę. Rany były śmiertelne. Na miejsce przyjechali prokurator, policjanci z Żagania oraz z komisariatu w Iłowej. Oględziny na miejscu przeprowadził biegły medyk sądowy.

Na miejscu znalezienia ciała 54-latka zostały zatrzymane trzy osoby. – To dwaj mężczyźni i kobieta – mówi dla poscigi.pl podinsp. Sylwia Woroniec, rzeczniczka żagańskiej policji. Wszyscy byli pijani. Ustalono, że z miejsca zdarzenia uciekła jedna osoba, która może mieć związek z zabójstwem. – Komendant żagańskiej policji ogłosił alarm dla jednostki – mówi podinsp. Woroniec.

Na służbie zjawili się wszyscy policjanci, nawet ci, którzy mieli wolne. Zorganizowano obławę za uciekinierem. Policjanci zablokowali drogi wokół Gozdnicy. Do akcji włączyła się gorzowska komenda wojewódzka. Do poszukiwań wysłano oddziały prewencji.

Komendant żagańskiej policji powołał zespół śledczych do pracy nad sprawą. Policjanci ruszyli z obławą w okoliczne lasy. Przeszukiwano również zabudowania w okolicy. – Około godz. 18:00 w kompleksie leśnym została zatrzymana czwarta osoba. Mężczyzna był trzeźwy – mówi podinsp. Woroniec.

Trzej mężczyźni i kobieta są już w celach żagańskiej komendy.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…