W gorzowskim szpitalu trwa walka o życie 32-latka dźgniętego nożem w klatkę piersiową. Cios zadała mu jego 33-letnia partnerka podczas kłótni w mieszkaniu w jednym z bloków przy ul. Dekerta. Kobieta została zatrzymana przez policję. W niedzielę będzie przesłuchiwana. 

W niedzielę, 29 października, w jednym z mieszkań bloku przy ul. Dekerta trwała awantura. Kłócili się kobieta i mężczyzna. Awanturę słychać było na korytarzu. W pewnym momencie głos mężczyzny zamilkł. Po chwili dyżurny w Wojewódzkim Centrum Powiadamiania Ratunkowego odebrał zgłoszenie o rannym mężczyźnie. Natychmiast zaalarmował gorzowską policję i pogotowie ratunkowe.

– O zdarzeniu w mieszkaniu zostaliśmy powiadomieni około godz. 6:20 – mówi st. sierż. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji. Na miejsce natychmiast pojechał patrol. W mieszkaniu była już ekipa pogotowia ratunkowego. Reanimowali ciężko rannego mężczyznę. 32-latek miał ranę klatki piersiowej. Był zalany krwią. Po długiej akcji reanimacyjnej mężczyzna został przewieziony do szpitala. – Tam lekarze walczą o jego życie – mówi st. sierż. Sławek.

W mieszkaniu została zatrzymana 33-letnia kobieta. To partnerka rannego mężczyzny. To ona zadała mu cios w klatkę piersiową. – Uderzyła nożem lub jakimś innym ostrym narzędziem – mówi st. sierż. Sławek. Kobieta została zatrzymana i przewieziona na komendę. W niedzielę będą  z nią prowadzone czynności przez prokuratora.

Na miejscu zdarzenia jest policyjny zespół dochodzeniowo-śledczy. Trwa zabezpieczanie śladów. Przyjechał również prokurator. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…