Wszystko wydarzyło się w Stypułowie koło Nowej Soli. Policja została wezwana na interwencję do awanturującego się syna z ojcem. Po chwili do domu przyszedł drugi z synów i powiedział, że znalazł ciało matki.

W sobotę, 30 grudnia, około godz. 22.30 nowosolska policja została wezwana do Stypułowa. Chodziło o awanturę ojca z synem. Na miejsce pojechał patrol nowosolskiej policji. W domu w Stypułowie policjanci zastali pijanych syna i ojca. Syn był agresywny.

Po chwili do domu wszedł drugi z synów. – Powiedział, że znalazł ciało matki leżące koło transformatora w miejscowości – mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. Mundurowi poszli we wskazane miejsce i potwierdzili makabryczną informację. Koło transformatora leżało ciało 54-letniej kobiety.

Na miejsce została wezwana grupa policyjnych techników, prokurator oraz karetka pogotowia ratunkowego. Policja nie wypowiada się szczegółowo w sprawie przyczyn śmierci kobiety. – Lekarz nie potrafił wskazać przyczyny śmierci. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji – mówi st. sierż. Sęczkowska.

Policjanci zatrzymali agresywnego syna oraz ojca. Obaj zostali przewiezieni do policyjnych cel. – Wyjaśniamy okoliczności, w jakich doszło do śmierci kobiety – mówi st. sierż. Sęczkowska. Mężczyźni zostaną przesłuchani po wytrzeźwieniu. Możliwe, że jeszcze w niedzielę 31 grudnia.

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Bogdan Wilczewski. Zniknął w styczniu

 

Żagańska policja poszukuje zaginionego Bogdana Wilczewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 30 stycznia br.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…