Wszystko wydarzyło się w piątek, 12 stycznia, nocą w mieszkaniu przy ul. Przemysłowej w Gorzowie. Pogotowie zostało wezwane do mężczyzny dźgniętego nożem w plecy. Policjanci zatrzymali dwóch synów ofiary.

Do zdarzenia doszło około godz. 2.00 nocą. Ekipa karetki pogotowia ratunkowego wezwała policję do mieszkania przy ul. Przemysłowej. Udzielali tam pomocy ciężko rannemu mężczyźnie. Miał wbity nóż w plecy. 57-latek został zabrany do szpitala. Trwa walka  jego życie. – 57-letni mężczyzna jest nieprzytomny – mówi st. sierż. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji.

Na miejscu policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 33 i 31 lat. To synowie ranionego nożem 57-latka. W chwili zatrzymywania byli pijani. – Obaj mężczyźni trzeźwieją w celach – mówi st. sierż. Sławek. Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani.

Nie wiadomo co wydarzyło się w mieszkaniu przy ul. Przemysłowej. Prawdopodobnie doszło do awantury między mężczyznami.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…