W związku ze śmiercią 15-latka, którego ciało zostało znalezione przy drodze w podgorzowskich Ciecierzycach, zostały zatrzymane dwie osoby. – To jego koledzy – mówi prokurator Roman Witkowski, rzecznik gorzowskiej prokuratury okręgowej. Śledztwo trwa, a śledczy nie zdradzają szczegółów.

Zatrzymanie dwóch osób potwierdziła gorzowska prokuratura okręgowa. Śledczy nadal nie zdradzają jednak żadnych szczegółów dotyczących sprawy. – To osoby zatrzymane do przeprowadzenia czynności związanych ze śmiercią 15-latka – mówi prokurator Roman Witkowski, rzecznik gorzowskiej prokuratury okręgowej. Wiadomo, że zatrzymane osoby to koledzy 15-latka, którego ciało znaleziono przy drodze.

Nie odbyła się jeszcze sekcja zwłok 15-latka. Trwa ustalanie terminu z biegłym z dziedziny medycyny. Z pewnością sekcja da śledczym dużo więcej informacji o przyczynie zgonu chłopca. Czy mamy do czynienie z morderstwem?  - Na obecną chwilę nie możemy wykluczyć i takiego rozwiązania – mówi prokurator Witkowski.

Przypomnijmy. Ciało zostało odnalezione w poniedziałek, 15 stycznia. Policję na miejsce wezwały osoby, które znalazły ciało chłopca. Leżało na poboczu ul. Różanej. Śledczy nie podawali żadnych szczegółów dotyczących znalezienia ciała 15-latka. Tłumaczyli to dobrem prowadzonego śledztwa.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…