Krośnieńska policja zatrzymała dwóch mężczyzn w sprawie zabójstwa, do którego doszło 30 stycznia. Ciało ofiary zostało zakopane w lesie. – Prokurator wystąpi z wnioskiem o areszt obu mężczyzn – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Do zabójstwa mężczyzny doszło 30 stycznia. Jak ustaliliśmy, morderca zakopał ciało ofiary w lesie w okolicach Gubina. Tam zostało ono jednak odnalezione. Natychmiast ruszyło śledztwo i poszukiwania sprawcy zabójstwa.

Policja ani prokuratura nie mówią o szczegółach zabójstwa. – Zostały zatrzymane dwie osoby, to mężczyźni – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Cały czas są z nimi prowadzone czynności procesowe. – Jeszcze w sobotę prokurator wystąpi do sądu z wnioskiem o areszty dla obu mężczyzn – mówi prokurator Fąfera.

Udało się nam nieoficjalnie ustalić, że motywem zabójstwa była kobieta, ekspartnerka ofiary. Teraz miała być partnerką jednego z mężczyzn uczestniczących w zabójstwie. To waśnie ten mężczyzna miał zlecić zabójstwo. Drugi wykonał zlecenie. Nie wiadomo czy dostał pieniądze za zabójstwo.

Cała sprawa jest trzymana w ścisłej tajemnicy.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…