Sulęcińscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który zaatakował nożem 23-latka. Napastnik usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu nawet dożywotnie więzienie.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę, 4 lutego. Dyżurny słubickiej policji otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic Ośna Lubuskiego doszło do ugodzenia mężczyzny nożem. Policjanci na miejscu ustalili, że dwóch młodych mężczyzn wracając z imprezy do domu, spotkało 32-latka. W trakcie rozmowy z nimi, w pewnym momencie 32-latek wyciągnął nóż i ugodził nim w klatkę piersiową 23-latka. Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia.

Ranny 23-latek został przewieziony do słubickiego szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. - Sprawca ugodzenia nożem został zatrzymany kilka godzin po zdarzeniu i osadzony w policyjnym areszcie – mówi asp. Magdalena Jankowska, rzeczniczka słubickiej policji.

32-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. W niedzielę, 4 lutego, sulęciński sąd rejonowy aresztował nożownika na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…