Prokurator postawił 47-latkowi zarzut zabójstwa swojej 66-letniej partnerki w mieszkaniu przy ul. Ogrodowej. Kobieta została uduszona. Aresztowany mężczyzna nie przyznaje się.

Do zabójstwa doszło podczas awantury . Pijany 47-latek rzucił się na swoją 66-letnią partnerkę i udusił ją rękoma. 47-latek usłyszał zarzuty zabójstwa. Grozi mu za to kara do nawet dożywotniego więzienia. – Motyw zabójstwa nie jest znany – informuje prokurator Marta Kosicka z zielonogórskiej Prokuratury Okręgowej. Aresztowany pod zarzutem zabójstwa mężczyzna nie przyznaje się do zamordowania 66-latki.

Ciało kobiety zostało znalezione we wtorek 2 sierpnia w mieszkaniu przy ul. Ogrodowej. Mężczyzna został aresztowany. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…